WSEIZ PARTNEREM OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI EKOLOGICZNEJ „ZGRANI Z NATURĄ”

WSEIZ PARTNEREM OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI EKOLOGICZNEJ „ZGRANI Z NATURĄ”

Zgrani ulotka
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie po raz kolejny została partnerem merytorycznym ogólnopolskiej akcji ekologicznej „Zgrani z naturą”, którą w dniach 19 i 20 kwietnia 2013 r. organizuje sieć sklepów Biedronka i Kompania Piwowarska. Partnerem akcji jest również organizacja odzysku REKOPOL. Tym razem symboliczną okazją do zbierania surowców wtórnych i rozdawania ekotoreb będzie Dzień Ziemi. Przed wybranymi sklepami Biedronka w 12 polskich miastach pojawią się namioty z logiem akcji oraz specjalne kontenery na surowce wtórne.

Każdy, kto między godz. 10.00 a 18.00 przeniesie 5 szklanych lub aluminiowych opakowań, otrzyma w zamian torbę przyjazną środowisku i będzie mógł dowiedzieć się, jak można pomóc przyrodzie, segregując odpady. W akcji biorą udział punkty w Warszawie, Białymstoku, Poznaniu, Tychach, Lublinie, Płocku, Włocławku, Kędzierzynie-Koźlu, Słupsku, Olsztynie, Tyczynie i Toruniu.

Klientom niektórych z wymienionych sklepów akcja jest dobrze znana, bowiem to już kolejna jej edycja. Poprzednia, której partnerem również była WSEiZ, odbyła się w październiku 2012 r. i objęła swoim zasięgiem czternaście miast. Wówczas w zbiórce wzięło udział kilka tysięcy osób, którym rozdano 10 tysięcy toreb. Dzięki temu zebrano ponad 10 000 kg szkła i 300 kg aluminium.

Plakat akcji – pobierz
Ulotka akcji – pobierz

Udostępnij wpis:

29 maja 2013