WSEiZ PARTNEREM EDUKACYJNYM STREFY PRACODAWCÓW FRANCUSKICH

WSEiZ PARTNEREM EDUKACYJNYM STREFY PRACODAWCÓW FRANCUSKICH

IMG 7342

Jako Partner Edukacyjny Strefy Pracodawców Francuskich zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się 5 października 2016 r. (w godz. 10–17) w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Targi są niepowtarzalną okazją do spotkania się osób poszukujących pracy z pracodawcami. Nakierowane są na szerokiego odbiorcę, zarówno na osoby wchodzące na rynek pracy jak i te, chcące się przekwalifikować, bądź poszerzyć swoje kwalifikacje.
W ramach współpracy z naszym partnerem z Rady Pracodawców Wydziału Zarządzania Francusko-Polską Izbą Gospodarczą, WSEiZ została Partnerem Edukacyjnym Strefy Pracodawców Francuskich.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) po raz drugi utworzy na Targach Pracy i Przedsiębiorczości „Strefę Pracodawców Francuskich”, w której firmy związane z Francją będą miały okazję przedstawić swoją działalność oraz informować o aktualnie prowadzonych rekrutacjach.

Poza ofertą pracodawców z takich branż jak: finanse i bankowość, informatyka, inżynieria, logistyka i transport, sprzedaż,
hotelarstwo i gastronomia, farmacja, marketing, media, turystyka, medycyna i usługi opiekuńcze, usługi porządkowe, ochrona osób i mienia,
administracja publiczna, służby mundurowe dla odwiedzających przewidziano Salon Doradztwa Zawodowego, Salon Przedsiębiorczości oraz cykl konferencji.

W ubiegłorocznej edycji „Targów Pracy i Przedsiębiorczości” wzięło udział 100 wystawców. Podczas całego dnia Targów strefę francuską odwiedziło ponad 3500 osób.

Partnerzy Targów Pracy i Przedsiębiorczości 2016 to:

 • Auchan
 • Bricoman Polska
 • Francusko-Polska Izba Gospodarcza

Wystawcy – Eksperci:

 • Arval BNP Paribas Group
 • Bureau Veritas
 • Sita Polska

Wystawcy:

 1. Alstom
 2. Carrefour
 3. EBS S.A.
 4. Exco A2A
 5. IDES
 6. Leroy Merlin
 7. Louvre Hotels Group
 8. Simply Market
 9. FM Logistic

Udostępnij wpis:

12 lipca 2016