WSEIZ PARTNEREM BIEGU PO NOWE ŻYCIE – BIJEMY REKORD GUINNESSA W NORDIC WALKING

WSEIZ PARTNEREM BIEGU PO NOWE ŻYCIE – BIJEMY REKORD GUINNESSA W NORDIC WALKING

IMG 7342

W dniu 5. września w Łazienkach Królewskich odbędzie się 7. PZU Bieg po Nowe Życie – po raz kolejny na trasie marszu nordic walking spotkają się gwiazdy kina, teatru, estrady, dziennikarze i sportowcy, a przede wszystkim osoby po transplantacji z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji, by promować idee świadomego dawstwa i przeszczepów rodzinnych. Po raz pierwszy partnerem największej w Polsce społecznej inicjatywy wsparcia transplantacji jest Wyższa Szkoła Ekologii w Warszawie.

W tym samym dniu przed marszem gwiazd zostanie podjęta próba pobicia rekordu Guinnessa w ilości osób uczestniczących jednocześnie w zawodach nordic walking. To propozycja dla wszystkich tych, którzy czują się na siłach, by przejść z kijami w spacerowym tempie nieco ponad 3 kilometry.

Dla 2000 osób, które jako pierwsze zapiszą się do udziału w wydarzeniu Bieg po Nowe Życie przygotował 2000 kompletów kijów – zupełnie darmowych, które po marszu staną się własnością uczestników.  Po zakończeniu marszu wśród wszystkich, którzy dotrą do mety zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Formularz zgłoszeniowy do próby pobicia rekordu Guinnessa znajdziecie na:

www.biegponowezycie.pl

Udostępnij wpis:

21 sierpnia 2015