WSEIZ NA WARSZAWSKICH TARGACH DESIGNU „WZORY” 2014

WSEIZ NA WARSZAWSKICH TARGACH DESIGNU „WZORY” 2014

IMG 7342

W dniu 24. maja 2014 r. (sobota) odbyły się Warszawskie Targi Designu WZORY 2014, największa tego typu impreza organizowana w stolicy. Kolejna, trzecia już edycja WZORÓW miała miejsce w Drukarni Praskiej przy ul. Mińskiej 65 w godzinach 11:00-23:00. Partnerem targów była Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Uczelnię na targach reprezentowali absolwenci Architektury Wnętrz.

Surowa, postindustrialna przestrzeń dawnych zakładów graficznych o powierzchni 5000 m2 została na jeden dzień zajęta i zaaranżowana przez 250 młodych polskich projektantów. Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z docenionymi już, ale też z zupełnie premierowymi produktami z dziedzin: ekologia, food design, design dla dzieci, meble, szkło i ceramika, tekstylia, oświetlenie.

Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania na targach reprezentowali absolwenci Architektury Wnętrz, Wydziału Architektury WSEiZ:

·  Konrad Brynda i Paulina Dyłka (KP Produkcja Archi-Tektury), architekci wnętrz, projektanci stoisk wystawienniczych oraz wzorów przemysłowych. Na ich stoisku można było zobaczyć autorskie meble i akcesoria zaprojektowane w duchu ekologii i zrównoważonego rozwoju:

http://kparchitektura.wordpress.com/2014/03/22/wzory-warszawskie-targi-designu-2014/

· Marcin Skubisz (Marcin Skubisz Group), który zaprezentował m.in. prototypy stolików kawowych, lampy w stylu łowickim (propozycja trendu Etno Design), szafek kuchennych, wieszaków i krzeseł:

http://marcinskubiszgroup.wordpress.com/category/zrealizowane-projekty/

· Iwona Dłutek-Radecka, Renata Jachtoma i Marcin Glezner (Wooow Projekt), którzy zaprezentowali m.in. biżuterię oraz meble z bambusa z kolekcji Bambooo Projekt:

http://projektwooow.wordpress.com/category/meble/

Więcej nt. targów, wydarzeń towarzyszących, wykładów, warsztatów dla dzieci i dorosłych:

http://wzorytargi.pl/

Galeria zdjęć i plakat targów:

Udostępnij wpis:

22 maja 2014