WSEIZ NA VI WARSZAWSKICH TARGACH DESIGNU „WZORY” 2014

WSEIZ NA VI WARSZAWSKICH TARGACH DESIGNU „WZORY” 2014

IMG 7342

W dniu 06. grudnia 2014 r. (sobota) odbyły się Warszawskie Targi Designu WZORY 2014, największa tego typu impreza organizowana w stolicy. Kolejna edycja WZORÓW miała miejsce w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Partnerem targów była Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Uczelnię na targach reprezentowali absolwenci Architektury Wnętrz: Iwona Dłutek-Radecka, Mariusz Glezner i Marcin Skubisz.

W wyjątkowej architektonicznie przestrzeni Domu Towarowego Braci Jabłkowskich zostało zaprezentowane szerokie spektrum młodego, polskiego wzornictwa. Wystawcy z całej Polski pokazali swoje dzieła – meble, ceramikę, oświetlenie, tkaniny dekoracyjne – wszystko co niezbędne, aby pięknie i wygodnie mieszkać. Mikołajkowa edycja targów była świetną okazją do kupienia niepowtarzalnych prezentów. Bardzo często projektanci proponują pojedyncze egzemplarze, stworzone w limitowanych seriach. Warto wspierać młody polski design, drobnych rzemieślników i lokalny rynek, wybierając zamiast zakupów w sieciowych sklepach produkty ręcznie wytworzone, unikalne i świetnie zaprojektowane.

Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania na targach reprezentowali absolwenci Architektury Wnętrz:

· Marcin Skubisz (Marcin Skubisz Group), który zaprezentował m.in. prototypy stolików kawowych, lampy w stylu łowickim (propozycja trendu Etno Design), wieszaków i krzeseł:

http://marcinskubiszgroup.wordpress.com/category/zrealizowane-projekty/

· Iwona Dłutek-Radecka i Marcin Glezner (Wooow Projekt), którzy zaprezentowali m.in. biżuterię oraz meble z bambusa z kolekcji Bambooo Projekt:

http://projektwooow.wordpress.com/category/meble/

Więcej nt. targów, wydarzeń towarzyszących, wykładów, warsztatów dla dzieci i dorosłych:

http://wzorytargi.pl/

Galeria zdjęć i plakat targów:

Udostępnij wpis:

8 grudnia 2014