WSEiZ na 40. Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2024

Perspektywy 2024
WSEiZ na 40. Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2024.

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania miała przyjemność uczestniczyć w 40. Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2024, który odbył się w dniach 15-16 marca 2024 r. w Expo XXI w Warszawie.

Nasz udział spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony maturzystów, jak i młodszych uczniów poszukujących informacji o swojej przyszłości edukacyjnej. Stoisko WSEiZ przyciągało uwagę odwiedzających nie tylko bogatą ofertą edukacyjną, ale także możliwościami rozwoju oraz perspektywami zawodowymi dla naszych absolwentów.

Nasze przedstawicielki z Działu Marketingu oraz członkinie Samorządu Studenckiego WSEiZ (Julia Poreda – przewodnicząca samorządu, Karina Biedrzycka, Karolina Sońta, Anastasia Mitrofanova, Polina Kopot oraz Julia Rezner) udzielały wyczerpujących odpowiedzi na pytania z uśmiechem na twarzy. Szczególne zainteresowanie budziły kierunki, takie jak: Architektura, Architektura Wnętrz, Zarządzanie oraz Informatyka.

Nie zabrakło również inspirujących elementów, które przyciągały uwagę odwiedzających. Nasze stoisko zdobiły m.in. plansze z pracy dyplomowej Absolwentki WSEiZ, pani Reyhan Ozgurr, która ukończyła studia I-go stopnia na kierunku Architektura w języku angielskim ze znakomitą średnią ocen ze studiów (4,98) oraz makieta architektoniczna z klocków LEGO stworzona przez studentów w ramach koła architektoniczno-urbanistycznego Archibrick.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną oraz atmosferą, jaka panuje na naszej uczelni.

Zdjęcia Piotr Kaczor

Udostępnij wpis:

18 marca 2024