KOLEJNE ODZNACZENIA DLA WSEIZ

KOLEJNE ODZNACZENIA DLA WSEIZ

IMG 7342

Z dumą informujemy, że Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie otrzymała dwa istotne certyfikaty: WIARYGODNA SZKOŁA oraz DOBRA UCZELNIA – DOBRA PRACA wydawane przez Akademickie Centrum Informacyjne. Oba certyfikaty zostały przyznane na rok akademicki 2018/19 przy analizie działań za poprzedni rok.

„Uczelnia, która otrzymała certyfikat Wiarygodna Szkoła to placówka godna zaufania. Podejmując naukę w takiej szkole można mieć pewność, że dba ona o wysoki poziom nauczania i dokłada wszelkich starań, by jej absolwenci z łatwością odnaleźli się na rynku pracy” – czytamy na stronie Akademickiego Centrum Informacyjnego.

Certyfikat Dobra Uczelnia – Dobra Praca przyznawany jest za skuteczność działań na rzecz poszerzenia perspektyw zawodowych studentów i absolwentów. Ma na celu popularyzować oraz wyróżniać dobre wzorce w sektorze szkolnictwa wyższego w zakresie innowacyjnych działań na rzecz tworzenia perspektyw zawodowych.

„Uczelnie, które są uhonorowane certyfikatem Dobra Uczelnia – Dobra Praca, zostały poddane wnikliwej analizie pod kątem m.in. funkcjonowania jednostek uczelnianych na rzecz absolwentów, dostosowania programu nauczania do potrzeb rynku pracy, krajowych i zagranicznych programów stażowych, współpracy uczelni z pracodawcami z regionu, a także wykorzystania nowoczesnych technologii w obszarze administracji i zarządzania uczelni oraz korzystania z zasobów wiedzy w Internecie”.

Podejmując studia w WSEiZ możesz mieć pewność, że zadbamy o wysoki standard nauczania i dołożymy wszelkich starań, by nasi absolwenci z łatwością odnaleźli się na rynku pracy.

  

  

Udostępnij wpis:

4 września 2018