WSEIZ FUNDATOREM NAGRÓD DLA LAUREATÓW XXVIII OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH

WSEIZ FUNDATOREM NAGRÓD DLA LAUREATÓW XXVIII OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH

IMG 7342

W dniu 27 marca 2015 r. w Zespole Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród laureatom zawodów okręgowych XXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. WSEiZ jako patron Olimpiady ufundowała nagrody dla laureatów, które w imieniu Uczelni wręczyła Pani Prorektor dr Justyna Kłys.

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali od Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania certyfikaty gwarantujące możliwość studiowania za darmo przez jeden semestr (6 miesięcy) na dowolnym kierunku studiów w WSEiZ. Kolejnych dwunastu laureatów otrzymało certyfikaty gwarantujące możliwość zwolnienia z wpisowego na dowolnym kierunku studiów w WSEiZ.

Uczelnia ufundowała również dla wszystkich laureatów książki wydane nakładem Oficyny Wydawniczej WSEiZ: Janusz Marchwiński,  Katarzyna Zielonko-Jung. „Ochrona przeciwsłoneczna w budynkach wielorodzinnych. Pasywne rozwiązania architektoniczno-materiałowe”, Warszawa 2013 oraz Janusz Marchwiński, „Fasady fotowoltaiczne. Technologia PV w architekturze”, Warszawa 2012.

Udostępnij wpis:

27 marca 2015