Wręczenie Nagrody Ministra MRiT za najlepsze prace dyplomowe 2022

Nagrody Ministra
11 października 2023 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród Ministra Rozwoju i Technologii w konkursie na najlepsze prace dyplomowe za rok 2022 r. w naukach techniczno-inżynieryjnych.

Ogłoszony w 2022 r. konkurs o nagrodę Ministra Rozwoju i Technologii na najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa (edycja 50 – 2022 r.) został rozstrzygnięty z końcem września 2023 roku.

Przypomnijmy absolwent WSEiZ, mgr inż. arch. Danylo Yakovenko, otrzymał nagrodę w kategorii prac magisterskich. Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie była jedyną uczelnią niepubliczną, z której pochodziła nagrodzona osoba.

Poniżej zdjęcia z Uroczystości, m.in. Dyplomant w towarzystwie Minister Doroty Cabańskiej – Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego oraz prof. Adama Baryłki dyrektora Departamentu Architektury Budownictwa i Geodezji w MRiT i promotora pracy dr. inż. arch. Janusza Marchwińskiego, prof. WSEiZ.

Udostępnij wpis:

19 października 2023