WORLD OF ALLOC 2020/2021

WORLD OF ALLOC 2020/2021

IMG 7342


W imieniu firmy Alloc, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie zaprasza architektów, projektantów wnętrz, designerów oraz studentów kierunków architektonicznych do wzięcia udziału w konkursie World of Alloc. Design Awards 2020. Gra toczy się o wysoką stawkę! Na laureatów oprócz nagród pieniężnych, promocji autorskich prac, czeka również nagroda specjalna!

Do konkursu może przystąpić każdy architekt, projektant wnętrz, designer, student kierunków architektonicznych, który zgodnie z regulaminem konkursu, przygotuje wizualizacje z użyciem paneli HPL marki Alloc z kolekcji Grand Avenue i Original. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie cztery prace konkursowe, przydzielając je do następujących kategorii:

  • Sypialnia
  • Salon
  • Pokój dziecięcy
  • Obiekty komercyjne

Każda praca może zawierać nie więcej niż dwa ujęcia (wizualizacje) tego samego pomieszczenia, a projekty należy przesłać w formacie elektronicznym. Pamiętajmy jednak, że do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie te prace, które nie brały udziału w innych konkursach.

Projekty mogą być składane jedynie poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej do 6 października 2020 roku. W następnym kroku jury, w skład którego wejdą przedstawiciele organizatora oraz partnerów konkursu, wybierze spośród nadesłanych prac zwycięskie projekty.

Zgodnie z regulaminem konkursu, jury wyłoni trzy prace, które zajmą miejsca na podium. Organizator może przyznać również wyróżniania specjalne. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne w wysokości odpowiednio 10 000 zł, 5 000 zł i 2 000 zł oraz promocja ich autorskich projektów. Dodatkowo, przygotowano niespodziankę w postaci nagrody specjalnej, którą jest publikacja w Trendbook Online „World of Alloc 2020/2021”.

Więcej informacji o konkursie na STRONIE ORGANIZATORA.

Udostępnij wpis:

3 września 2020