Wirtualne dni otwarte Discover Deloitte

Kariera
W imieniu firmy Deloitte zapraszamy na wydarzenie #Discover Deloitte.

To wirtualne dwudniowe spotkanie dla studentów i studentek z całej Polski podczas którego firma pokaże, jakie trendy w otaczającym nas świecie zdefiniują biznes jutra i pierwsze kroki na ścieżce kariery. Doradzą również na co warto zwrócić uwagę myśląc o rozwoju w poszczególnych obszarach specjalizacji.

Kompetencje przyszłości, trendy technologiczne, ESG, czy szybko zmieniająca się branża konsultingowa, to tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone podczas wydarzenia. Bedzie mowa również o branżach, które czeka dalszy rozwój i obszarach, które za kilka lat mogą stracić na znaczeniu.

Navigate your future. Navigate your career.

Wydarzenie odbędzie się 15-16 marca 2023 (środa/czwartek), w formie online na platformie ZOOM.

Wydarzenie będą prowadzić tegoroczni Ambasadorzy Deloitte, razem z ekspertami i konsultantami Deloitte. Podczas spotkań będzie okazja poznać i wysłuchać liderów branżowych zespołów Audytu, Doradztwa Podatkowego, Doradztwa Finansowego oraz Zarządzania Ryzykiem i Konsultingu Technologicznego, a także spotkać się z rekruterami, którzy podczas sesji recruitment tips&tricks doradzą Państwu na co warto zwrócić uwagę przed wysłaniem aplikacji do wybranych działów.

Podczas trwania wydarzenia, w każdym dniu przeprowadzany będzie konkurs z nagrodami z wiedzy o Deloitte.

Plan wydarzenia:

ŚRODA, 15 marca 2023 r., godz. 16:00 – 18:00

 • BLOK 1 Higher to future
  Podczas tego bloku zostaną omówione umiejętności, bez których nie można poruszać się w dzisiejszym świecie biznesu. Dowiedzą się Państwo nad rozwojem jakich umiejętności warto pracować już dziś. Eksperci i ekspertki z działów Audytu, Doradztwa Finansowego, Doradztwa Podatkowego i Risk Advisory doradzą jak przekuć wiedzę zdobyta podczas studiów w zawodowe kompetencje, które pomogą w starcie kariery.
 • BLOK 2 ESG, trend, czy moda?
  W tym bloku tematycznym będzie mowa o bardzo szybko rozwijającym się zagadnieniu – ESG. Eksperci z wybranych działów opowiedzą, dlaczego ESG zwiększa odpowiedzialność prowadzonych biznesów i sam rynek pracy. Pokażą również, że coraz więcej firm – w tym Deloitte – będzie poszukiwać ekspertów i osób chcących rozwijać się w tym obszarze.
 • BLOK3 Sesja Recruitment Tips&Tricks
  W bloku trzecim poznasz praktyczne wskazówki, które pomogą w nawigowaniu kariery oraz dowiesz się, na co warto zwrócić uwagę przed wysłaniem aplikacji do wybranych działów W tej części nie zabraknie również konkursu z nagrodami.
 • BLOK 4 Poznaj nasze zespoły
  Podczas tej części Deloitte zaprosi wszystkich do specjalnych pokoi na Zoomie, gdzie zespoły opowiedzą o aktualnie prowadzonych rekrutacjach w ramach wiosennej kampanii rekrutacyjnej Deloitte oraz programach dla studentów.

Discover Deloitte – dzień pierwszy – Rejestracja

CZWARTEK, 16 marca 2023 r., godz. 16:00 – 18:00

 • BLOK 1 TECH TRENDS, czyli co czeka nas przez najbliższe 5 lat
  Sztuczna inteligencja, Cloud, modernizacja systemów? Co stanie się kluczowymi trendami w otaczającym nas świecie? Podczas tego spotkania grupa wybiegnie nieco dalej i postara się wyobrazić, co czeka nas w dłuższej perspektywie czasu. Firma pokaże też, jak bieżące trendy wpływają na twoją rzeczywistość, również tą zawodową. Firma udowodni również, że umiejętności technologiczne to kompetencje pojawiające się praktycznie w każdym obszarze funkcjonowania największych przedsiębiorstw.
 • BLOK 2 Agile, czyli kluczowa umiejętność pracowników jutra
  W ramach tej części mowa będzie o elastyczności i dostosowaniu się do zmian zachodzących w świecie. Deloitte podpowie jakie umiejętności będą szczególnie cenne w najbliższych latach oraz dlaczego otwartość na naukę nowych rzeczy może otworzyć nowe możliwości.
 • BLOK 3 Sesja Recruitment Tips&Tricks
  W bloku trzecim poznają Państwo praktyczne wskazówki, które pomogą w nawigowaniu kariery oraz dowiedzą się Państwo, na co warto zwrócić uwagę przed wysłaniem aplikacji do wybranych działów W tej części nie zabraknie również konkursu z nagrodami.
 • BLOK 3 Poznaj nasze zespoły
  Podczas tej części Deloitte zaprosi wszystkich do specjalnych pokoi na Zoomie, gdzie zespoły opowiedzą o aktualnie prowadzonych rekrutacjach w ramach wiosennej kampanii rekrutacyjnej Deloitte oraz programach dla studentów.

Discover Deloitte – dzień drugi – Rejestracja

Pokój spotkania wybierany jest przez uczestnika po dołączeniu do spotkania na platformie Zoom.

Zapisy prowadzone są do 15 marca 2023. Liczba miejsc ograniczona!

deloitte

 

Udostępnij wpis:

10 marca 2023