Wiktoria Czarnecka z prelekcją na 9. Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego

Wiktoria Czarnecka
Na zaproszenie organizatorów 9. Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego +/- kultura! wykładowczyni WSEiZ mgr Wiktoria Czarnecka wygłosiła prelekcję pt. Jak opowiadać lokalne historie – marketing historyczny.

Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Róbmy swoje, czyli o kulturze lokalnej” i skupiła się na działaniach lokalnych w obszarze kultury.

Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego to cykliczne spotkania skierowane do przedstawicieli instytucji kultury z województwa łódzkiego, realizowane przez Łódzki Dom Kultury od 2015 roku. Forum zostało pomyślane jako przestrzeń do wymiany doświadczeń, dobrych praktyk w zakresie animacji i edukacji kulturalnej, sposobów zarządzania oraz promocji instytucji. To także okazja do promocji naszego lokalnego dziedzictwa. Dzięki współpracy Łódzkiego Domu Kultury z lokalnymi instytucjami kultury, poza częścią wykładowo-warsztatową, uczestnicy Forum poznają historię atrakcje turystyczne miasta gospodarza oraz jego okolic.

Tutaj lodz.tvp.pl mogą Państwo wysłuchać wypowiedzi naszej wykładowczyni o marketingu historycznym.

fot. Fly High Production podczas 9. Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego +/- kultura organizowanego przez Łódzki Dom Kultury

Udostępnij wpis:

9 maja 2024