Wiktoria Czarnecka wygrała w kategorii SEO w głosowaniu call4papers i wystąpi z prelekcją podczas SemKRK!

SemKRK

W kwietniu 2024 r. wykładowczyni WSEiZ Wiktoria Czarnecka wygrała w kategorii SEO w głosowaniu call4papers i wystąpi z prelekcją podczas SemKRK pt. O wykorzystywaniu historii w content marketingu. Czyli kontekst is the King!

SemKRK to wyjątkowy barcamp o szerokiej tematyce marketingu w wyszukiwarkach oraz analityki. Spotkania tworzone są dla właścicieli biznesów, działów marketingu, branży e-commerce, ale również specjalistów SEO i SEM oraz agencji marketingu internetowego.

Wydarzenie odbędzie się już 29.05.2024 w Krakowie  w Starej Zajezdni.

Prelekcja Pani Wiktorii:

Godzina 11:20 – O wykorzystywaniu historii w content marketingu. Czyli kontekst is the King!
Wiktoria Czarnecka – Właścicielka w Sztyblety PR

Przychodzi do Ciebie klient i mówi niczym “Siara” Siarzeski, że płaci jak za prezydenta tylko zrób mu dużą kampanię opartą o wartości, misję firmy i… niech nawiązuje do Westerplatte, 11 listopada albo Bóg wie jeszcze czego z historii Polski. I co zrobisz? Będziesz przekopywał stosy książek historycznych, żeby zaplanować kampanię? Myślisz sobie w pięknej polszczyźnie: “no way!”. Jak tu sobie poradzić?

Mam rozwiązanie: jest nim podstawa marketingu historycznego czyli (werble)… kontekst! I ja Ci opowiem jak to poukładać w całość.

Więcej o wydarzeniu na semkrk.pl

Udostępnij wpis:

22 maja 2024