Weź udział w konkursie „Strefa Studenta” i wygraj nominację do światowego konkursu

W imieniu organizatora Targi w Krakowie Sp. z o.o. zapraszamy do udziału w 13. edycji konkursu na najlepszy projekt opakowania w ramach 16. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations.

Strefa Studenta to konkurs skierowany do młodych projektantów, który stwarza niepowtarzalną szansę na nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych i pozyskanie poważnych zawodowych zleceń. Konkurs składa się z dwóch etapów i zostanie rozstrzygnięty w trzech kategoriach: Wrażenie, Funkcjonalność i forma oraz Szata graficzna.

W pierwszym etapie projekty zgłaszane do konkursu należy przesłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego do 30 kwietnia 2024 roku, godz. 12:00. Zgłoszone prace zostaną ocenione przez profesjonalne Jury, w skład którego wejdą autorytety środowiska oraz praktycy i eksperci branży opakowaniowej i graficznej. Ogłoszenie wyników I etapu nastąpi 3 czerwca 2024 roku. Do drugiego etapu trafi 12 najlepszych zgłoszeń. Ich autorzy znajdą się w finale, który odbędzie się w dniach 09-10 października 2024 roku w EXPO Kraków podczas 16. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations w specjalnie stworzonej strefie wystawienniczej.

Uczestnicy konkursu podczas 2-minutowych prezentacji będą mieli szansę zaprezentować prototypy swoich prac, opowiedzieć o nich Jury i odpowiedzieć na pytania ekspertów. Jury na podstawie ocen projektów oraz prezentacji uczestników wyłoni laureatów w ramach każdej z trzech kategorii.

Laureaci otrzymają nagrody pieniężne, statuetki oraz możliwość uczestnictwa w konkursie WorldStar Student Awards, organizowanym przez Światową Organizację Opakowań i uznawanym za najbardziej prestiżowe wydarzenie dla młodych projektantów opakowań na całym świecie.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie: https://packaginginnovations.pl/strefa-studenta

Udostępnij wpis:

22 lutego 2024