WEŹ UDZIAŁ W CHARYTATYWNYM BIEGU ERASMUSA 2018!

WEŹ UDZIAŁ W CHARYTATYWNYM BIEGU ERASMUSA 2018!

IMG 7342

Już 29 września 2018 o godz. 17 na PGE Narodowym odbędzie się II edycja Biegu Erasmusa. 4-osobowe grupy będą miały do pokonania 25 okrążeń (ok. 8,5 km). Wydarzenie to jest wpisuje się w obchody Europejskiego Tygodnia Sportu i 25-lecia działalności Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Całość środków z opłat startowych jest przeznaczona na cel charytatywny – Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”.

„W biegu wezmą także udział sztafety zagraniczne, wesprą go wolontariusze z wielu krajów, a wszystko odbędzie się w ramach Europejskiej Nocy Sportu oraz inicjatywy #BeActiveNight.

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych – w strefie malucha rodzice zostawią małych widzów pod czujnym okiem animatorów, a te pociechy, które już same poczują chęć rywalizacji, będą mogły wziąć udział w biegach dziecięcych (w kilku kategoriach wiekowych). Wzorem ubiegłego roku zawodników do boju  zagrzewać będą rytmy samby batucady, a słowa otuchy doda biegaczkom i biegaczom gość specjalny. W pakiecie startowym – szyte na miarę wydarzenia biegowe rarytasy.

Cały dochód z opłat startowych zostanie przeznaczony na wsparcie innowacyjnego projektu WalkCamp Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, skierowanego do osób po amputacjach”. (źródło: Organizator)

Wszyscy studenci, wykładowcy oraz pracownicy WSEiZ, którzy chcą wziąć udział w biegu, proszeni są o zgłoszenie na erasmus@wseiz.pl

Rejestracja drużyn jest już dostępna. Możliwa jest także rejestracja do „drużyny w ciemno” (już wkrótce). Zgłoszenia online tylko do 24 września!

Zgłoszenie drużyny to tylko 185 zł.

Pobiegnij z przyjaciółmi, baw się dobrze oraz działaj charytatywnie! Więcej informacji znajduje się na stronie Organizatorów oraz w wydarzeniu facebookowym.

 

  

Udostępnij wpis:

30 sierpnia 2018