Projektowanie - wyzwanie w projektowaniu drogowym, kolejowym, gazowym

Projektowanie - wyzwanie w projektowaniu drogowym, kolejowym, gazowym
Szanowni Państwo,

Związek Ogólnopolski Projektantów i Inżynierów oraz miesięcznik „Builder” zapraszają na WEBINARIUM przedstawiające temat: „PROJEKTOWANIE – WYZWANIE W PROJEKTOWANIU DROGOWYM, KOLEJOWYM, GAZOWYM”, organizowane w ramach programu Builder for the Young Engineers.

TERMIN: 29 marca, godz. 12.00

Webinarium ma charakter otwarty, odbędzie się w formule on-line na platformie Zoom. Uczestnicy webinarium proszeni są wcześniej o dokonanie rejestracji na platformie Buildera:

REJESTRACJA:  https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/184

Każdy uczestnik webinarium otrzyma specjalny imienny certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.
UWAGA!: warunkiem otrzymania certyfikatu jest wcześniejsza rejestracja na platformie Buildera (RODO).

PROGRAM

ZOPI to powołana w 2020 r. organizacja, której celem jest ochrona interesów podmiotów skupiających swoją działalność na projektowaniu, usługach inżynieryjnych oraz usługach powiązanych.

Czuwa nad prawidłowością tworzonych warunków realizacji kontraktów obejmujących projektowanie, usługi inżynieryjne oraz konsultingowe, wykorzystując środki przewidziane prawem m.in. dla wzruszenia niekorzystnych oraz niezgodnych z przepisami zapisów dokumentacji przetargowej.

ZOPI aktywnie działa na rzecz dokonywania zmian w prawie, uwzględniając realia rynkowe, tak w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Stanowi platformę wymiany doświadczeń, poglądów oraz oczekiwań branży.

Zapraszamy na webinarium, podczas którego specjaliści zrzeszonych w ZOPI organizacji przybliżą Państwu praktyczne aspekty pracy projektanta, podzielą się doświadczeniami oraz podpowiedzą, jak budować ścieżkę rozwoju zawodowego.

builder""

Udostępnij wpis:

22 marca 2022