Webinar - „Rozwój osobisty – wejście studenta na rynek pracy''

Webinar - „Rozwój osobisty – wejście studenta na rynek pracy''
Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Państwa w środę 2 marca o godzinie 15:20 na webinar pt. „Rozwój osobisty – wejście studenta na rynek pracy”. Spotkanie poprowadzi wykładowca WSEiZ mgr Krzysztof Sapkiewicz, praktyk biznesu z ponad 25 letnim doświadczeniem w zarządzaniu, trener i wykładowca akademicki.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM (Link do spotkania)

Meeting ID: 998 0941 8390

Passcode: 110694

Mgr Krzysztof Sapkiewicz: na początku swej kariery biznesowej pełnił funkcje managera, po czym objął rolę dyrektora ds. zakupów i logistyki jednego z polskich liderów rynku FMCG.  Następnie w międzynarodowej korporacji usługowej, jako dyrektor pionu operacyjnego, odpowiadał za realizację kontraktów outsourcingowych w całym kraju: 8 regionów, 80 jednostek operacyjnych, ponad 1000 pracowników. Od dziesięciu lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc zamknięte projekty szkoleniowe dla biznesu. Pracuje z kadrą menedżerską czołówki polskich jak też międzynarodowych organizacji, w tym globalnego lidera branży motoryzacyjnej, jednej z największych korporacji przemysłu naftowego w Europie czy też jednego z największych europejskich banków. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu szeroko pojętego rozwoju osobistego, budowania i kierowania zespołem,  zarządzania projektami, aktywnej sprzedaży, negocjacji oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach interpersonalnych.

Jako wykładowca, we współpracy z SGGW, przygotowuje studentów do wejścia na rynek pracy prowadząc autorski fakultet “Świat biznesu od kuchni”. Na Wydziale Nauk Społecznych zapoznaje słuchaczy ze sztuką efektywnej komunikacji oraz negocjacji, natomiast na  studiach podyplomowych Wydziału Inżynierii Produkcji prowadzi zajęcia z zarządzania projektami.  Jako wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej prowadzi zajęcia dla studentów studiów podyplomowych (negocjacje i mediacje, zarządzanie zmianą).

W minionym semestrze podjął współpracę z Wyższą Szkołą  Ekologii i Zarządzania prowadząc wykłady i ćwiczenia poświęcone negocjacjom i etykiecie w biznesie.

 

 

Udostępnij wpis:

23 lutego 2022