WEBINAR PRACUJ.PL - ROZMOWA KWALIFIKACYJNA W JĘZYKU ANGIELSKIM

WEBINAR PRACUJ.PL - ROZMOWA KWALIFIKACYJNA W JĘZYKU ANGIELSKIM

IMG 7342


W imieniu grupy Pracuj.pl, serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie na webinar „Rozmowa Kwalifikacyjna po angielsku”.

Coraz więcej firm wymaga w swoich ogłoszeniach znajomości języka angielskiego. Co za tym idzie, coraz więcej z nich decyduje się na przeprowadzenie rozmowy rekrutacyjnej (lub jej części) po angielsku. Razem z Pracuj.pl zapraszamy na webinar, podczas którego pomożemy Wam przygotować się do rozmowy o swoją wymarzoną pracę.

Podczas webinaru nauczysz się odpowiadać na najczęściej zadawane pytania rekrutacyjne:

  • What are your strengths and weaknesses?
  • Why do you want to leave your current job?
  • Tell me about your work experience
  • Where do you see yourself in 5 years?
  • What are your salary expectations?

Dowiesz się także co zrobić w sytuacji jeśli nie będziesz znać odpowiedzi na zadane pytanie oraz jak unikać potencjalnych błędów.

Prowadząca:

Weronika Sokołowska – Trener języka angielskiego, założycielka szkoły językowej Inspiro Language Academy, specjalistka w nauczaniu osób dorosłych. Autorka książki “Zacznij mówić po angielsku! Jak przełamać barierę językową?”, e-booka “Zdobądź wymarzoną pracę po angielsku!” i wideokursu online z zakresu business English „Angielski w pracy”. W ciągu 13 lat swojej pracy zawodowej uczyła angielskiego pracowników największych firm w Krakowie. W tym czasie przeszkoliła w formie stacjonarnej i na kursach online już kilkaset osób, którym pomogła przełamać barierę i rozwijać umiejętności językowe, dzięki którym mogli realizować swoje ambitne cele zawodowe.

Kiedy, gdzie, jak?
4.08 (wtorek) o godzinie 12:00

WEJDŹ NA WEBINAR

Udostępnij wpis:

27 lipca 2020