WARSZTATY MALARSKIE W PAŁACU ZAMOYSKICH W KOZŁÓWCE – JESIEŃ 2016

WARSZTATY MALARSKIE W PAŁACU ZAMOYSKICH W KOZŁÓWCE – JESIEŃ 2016

IMG 7342

Studenci WSEiZ dzięki uprzejmości Dyrekcji Muzeum Zamoyskich w Kozłówce już po raz kolejny mogli podziwiać piękne wnętrza i ogrody tej Placówki.

Współpraca WSEiZ z Muzeum, rozpoczęta przez prof. zw. dr hab. Andrzeja Bissenika w listopadzie ub.r. warsztatami malarsko-projektowymi, zapoczątkowała cykl studenckich wyjazdów do „Kozłówki”. W tym roku akademickim pierwszą wyprawę na plener do Muzeum, profesor Andrzej Bissenik zorganizował grupie studentek pierwszego semestru kierunku Architektura Wnętrz, który Pani Adrianna Oksiuta opisuje, w krótkim tekście poniżej.

Dzięki uprzejmości i wsparciu Władz Uczelni w dniach 27-29.10.2016 r. zorganizowano plener integracyjny dla studentów pierwszego roku Architektury Wnętrz. Pod opieką prof. Andrzeja Bissenika mieliśmy szanse zagłębić się w przepiękne pałacowe wnętrza i ogrody Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Całe wydarzenie nie miałoby szans powodzenia gdyby nie otwarte i ciepłe serca władz placówki, która nie tylko dała nam lekcje historii, ale pozwoliła nam też dotknąć jej rąbka. Wyjazd był dla nas dużą dawką wiedzy i inspiracji, za co wszystkim zaangażowanym osobom bardzo dziękujemy! Efektem współpracy są malownicze prace wykonane techniką pasteli olejnych oraz niepowtarzalne wspomnienia.

Udostępnij wpis:

22 listopada 2016