WAKACYJNY KONKURS WSEIZ

WAKACYJNY KONKURS WSEIZ

IMG 7342

Zapraszamy studentów oraz kandydatów na studia do udziału w wakacyjnym konkursie organizowanym przez naszą Uczelnię. Zwycięzca otrzyma voucher o wartości 500 zł do wykorzystania w WSEiZ w roku akademickim 2016/2017.

W konkursie „Wakacje z WSEiZ” mogą brać udział studenci WSEiZ oraz kandydaci, chcący podjąć studia w roku akademickim 2016/2017. Zadanie konkursowe polega na zaprezentowaniu na swoich zdjęciach, jak spędzają wakacje w „towarzystwie” WSEiZ.

Zasady zabawy są proste:

– uczestnicy zabawy zamieszczają na swoim profilu w wybranym medium społecznościowym (Instagram, Facebook, Twitter) wakacyjne zdjęcie z wykorzystaniem nazwy Uczelni WSEiZ, jej logotypu (do ściągnięcia TUTAJ) lub symbolu niedźwiedzia z hashtagiem #WakacjezWSEiZ, uprawniające do wygrania nagrody

– możliwe jest również nadesłania konkursowego zdjęcia na adres e-mailowy marketing@wseiz.pl, w wiadomości zatytułowanej „Wakacje z WSEiZ”

– spośród nadesłanych zdjęć komisja konkursowa wybierze zwycięskie zdjęcie

Zapraszamy do udziału w naszej zabawie! Konkurs trwa w dniach 2 sierpnia 2016 roku (od momentu ogłoszenia) do 31 sierpnia 2016 roku (do godziny 23:59:59)

REGULAMIN KONKURSU!

Udostępnij wpis:

2 sierpnia 2016