WAKACYJNE WARSZTATY PROJEKTOWE MOOD FOR WOOD

WAKACYJNE WARSZTATY PROJEKTOWE MOOD FOR WOOD

IMG 7342

Mood for Wood to międzynarodowe warsztaty dla studentów kierunków projektowych z Polski, Czech, Węgier i Słowacji, które odbędą się 20-30 lipca w Poznaniu. Organizatorem warsztatów jest SARP oraz Kolektyw 1a. Jednym z tutorów w tegorocznej czwartej edycji będzie wykładowca naszej Uczelni, mgr inż. arch. Karol Szparkowski, współwłaściciel grupy projektowej +48 Architecture.

O warsztatach

Podczas warsztatów studenci przy wsparciu tutorów, którymi są uznani architekci i projektanci z całej Europy oraz doświadczonych stolarzy zaprojektują oraz wykonają meble przeznaczone do przestrzeni miejskiej. Studenci będą pracować nad konkretną lokalizacją, rozmawiać z mieszkańcami, przeprowadzać kosztorys, a następnie własnoręcznie zbudują drewniane meble lub instalacje.

W tym roku grupa uczestników zajmie się przestrzenią między blokami z wielkiej płyty na poznańskich Ratajach.

Zgłoszenia

Zapisy na warsztaty są przyjmowane poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Organizatorów w terminie od 15 maja do 20 czerwca 2018. Organizatorzy skontaktują się z osobami zakwalifikowanymi na warsztaty mailowo do 22 czerwca.

Termin, miejsce i koszty

Poznań, 20-30 lipca 2018

Koszt: 100 euro

W cenę warsztatów wchodzi:

  • nocleg w terminie 20-30 lipca Poznaniu
  • wyżywienie (śniadanie, lunch, kolacja)
  • przerwy kawowe
  • dojazd z/do Poznania (studenci z Czech – wyjazd z Pragi, studenci z Węgier – wyjazd Budapesztu, studenci ze Słowacji – wyjazd z Bratysławy, studenci z Polski – z dowolnego miasta komunikacją publiczną)
  • komunikacja miejska w Poznaniu
  • szkolenie BHP zakończone certyfikatem
  • materiały do pracy w trakcie warsztatów
  • zestaw gadżetów z logo Mood for Wood

Projekt jest współfinansowany ze środków finansowych Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego oraz ze środków finansowych Miasta Poznania.

Więcej informacji znajduje się tutaj oraz na profilu facebookowym wydarzenia.

Zachęcamy do uczestnictwa!

  

Udostępnij wpis:

29 maja 2018