WAKACJE Z PR – CYKL BEZPŁATNYCH SPOTKAŃ O PUBLIC RELATIONS I MARKETINGU

WAKACJE Z PR – CYKL BEZPŁATNYCH SPOTKAŃ O PUBLIC RELATIONS I MARKETINGU

IMG 7342

W Łodzi rusza cykl bezpłatnych spotkań o public relations i marketingu „Wakacje z PR”. Ideą spotkań jest przybliżenie dziedziny PR wszystkim, którzy na co dzień w swojej pracy zawodowej zajmują się promocją, marketingiem oraz mają styczność z agencjami, specjalistami czy narzędziami PR i chcą lepiej zrozumieć język i działania tej branży oraz poznać najlepsze kampanie public relations „od środka”. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 17 lipca w Centrum Kreatywności Fabryka, na terenach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pomysłodawcami spotkań są właścicielki dwóch agencji PR: Agnieszka Burzyńska i Wiktoria Czarnecka. Pani Wiktoria jest także wykładowczynią WSEiZ. Następne spotkania odbędą się: 7.08, 28.08 oraz 18.09. WSEiZ objęła patronat medialny nad wydarzeniem.

Podczas bezpłatnych spotkań będzie można usłyszeć m.in.:

  • jak powstają ciekawe projekty PR między sportem a biznesem?
  • jaką współpracę cenią dziennikarze?
  • jak buduje się wizerunek pracodawcy?
  • jak wygląda współpraca z influencerami?
  • jak łączyć historię i PR?

Pierwsze spotkanie z cyklu „Wakacje z PR” odbędzie się w środę 17 lipca o godz. 16.00 i poświęcone będzie współpracy z blogerami. Podczas „Influencer relations – wszystko czego nie wiesz o współpracy z influencerami a chciałbyś zapytać” prelegentami będą:

  • Czarek Stacewicz: twórca największego vloga o Łodzi Zaznaj Łodzi i prowadzący pierwsze w Polsce Late Night Show w pionie na IGTV;
  • Łukasz Śwituniak: twórca pierwszego w Polsce videobloga regionalnego Łódzkie HiStory. Od 12 lat zajmuje się promocją województwa łódzkiego jako pracownik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego;
  • Marta Markowska: Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej i Rzecznik Prasowy Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Odpowiedzialna za budowanie wizerunku ŁKA – nowego przewoźnika kolejowego. Marta Makowska opowie m.in. o obsłudze przejazdu z Warszawy do Łodzi na premierę filmu Andrzeja Wajdy „Powidoki” za którą to akcję promocyjną ŁKA otrzymała nagrodę Złotego Spinacza.

„Wakacje z PR” odbywają się w Łodzi w Centrum Fabryka Kreatywności przy ul. Tymienieckiego 22G, na terenach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Termin pierwszego spotkania: 17.07 godz. 16.00 – 18.00. Wstęp wolny.

Więcej o wydarzeniu tutaj oraz tutaj.

Organizatorami wydarzenia są: Sztyblety PR, Agnieszka Burzyńska – Trener Public RelationsCentrum Kreatywności Fabryka.

Partnerami wydarzenia są: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Łódzkie HiStory, Zaznaj Łodzi, studio graficzne by nunu.

Patronami medialnymi są: Marketing w Praktyce, Kreatywna.org oraz Newspoint.pl oraz Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania.

  

Udostępnij wpis:

16 lipca 2019