VIII AKADEMICKIE TARGI PRACY JOBBING 2014

VIII AKADEMICKIE TARGI PRACY JOBBING 2014

IMG 7342

Bezpośrednie rozmowy z kilkudziesięcioma pracodawcami, warsztaty rozwoju osobistego, prezentacje, konsultacje ze specjalistami i doradcami w karierze, a wszystko to w jednym miejscu! Niemożliwe? Przyjdź 1 kwietnia 2014 roku do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie po raz ósmy odbędą się Akademickie Targi Pracy JOBBING. Pracodawcy czekają na Ciebie w godzinach  09:30 – 17:00. Wydarzenie jest wspólną inicjatywą Stowarzyszenia na rzecz Akademickich Biur Karier oraz wiodących uczelni warszawskich. Wydarzenie wspiera Biuro Karier Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Pracodawcy

Podczas Targów swoją ofertę pracy, praktyk i programów stażowych zaprezentuje kilkudziesięciu pracodawców. W tym roku gośćmi bedą m.in.: ACNielsen; Agfa Graphics, Bank Zachodni WBK, BPX, KRKA-POLSKA., Grupę PZU, Interfood Polska, Wincor Nixdorf, Philip Morris Distribution i Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Konsultacje ze specjalistami w strefie doradczej

W tym roku, aby ułatwić uczestnikom poruszanie się w strefie doradczej, stworzono 4 bloki tematyczne:

Doradztwo w karierze – zaproszono doradców zawodowych, psychologów i coachów, z którymi odwiedzający mogą skorygować swoje CV i omówić kwestie związane z szukaniem pracy i planowaniem kariery.

Przedsiębiorczość – specjaliści z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości podpowiedzą, w jaki sposób rozpocząć swoją działalność pod skrzydłami AIP, zaś eksperci z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zwrócą m.in. uwagę na formalne wymogi związane z rejestracją i prowadzeniem firmy.

Fundusze na biznes – poszukujesz wsparcia w pozyskaniu środków finansowych na zrealizowanie swojego pomysłu na biznes? Zwróć się do specjalistów z Centralnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich i dowiedz się, czy Twój koncept ma szansę na uzyskanie dofinansowania z zasobów Unii Europejskiej. Zapytaj przedstawicieli programu „Pierwszy biznes – wsparcie w starcie”, czy możesz zostać jego beneficjentem i otrzymać finanse na realizację swojego biznesplanu.

Młody naukowiec – a może pracujesz nad własnym wynalazkiem? Skorzystaj z szansy uzyskania bezpłatnego wsparcia w obsłudze prawnej przy zgłoszeniu do ochrony wynalazku lub wzoru użytkowego. Zapytaj przedstawicieli inicjatywy„Konkurs na Pomysł”, w czym mogą Ci pomóc.

Konkurs z nagrodami

Odwiedzających zaprosimy do wypełnienia ankiety dotyczącej postrzegania uczelnie przez  studentów i absolwentów. Dla uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody: vouchery do teatru, bezpłatny dostęp do narzędzia TALENT reflect i interaktywnej książki „Jak przekonać pracodawcę?”

Więcej o targach:

http://www.jobbing.stowarzyszenieabk.pl/

Plakat targów:

Udostępnij wpis:

25 marca 2014