Zmiana zasad realizacji zajęć w semestrze letnim r.a. 21/22

Zasady realizacji zajęć w semestrze letnim r.a. 21/22

Szanowni Państwo,
ze względu na aktualną sytuację epidemiczną oraz w trosce o bezpieczeństwo naszej społeczności akademickiej informujemy, że:

na studiach stacjonarnych (od poniedziałku do piątku) do dnia 18 marca 2022 r. zajęcia prowadzone będą zdalnie (z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość – Zoom, MS Teams lub inne) natomiast od dnia 21 marca 2022 r. w formie tradycyjnej w budynkach Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie,

na studiach realizowanych podczas zjazdów sobotnio-niedzielnychprzez cały semestr letni roku akad. 2021/2022 zajęcia prowadzone będą w trybie hybrydowym – część zajęć w budynkach Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, a część zajęć zdalnie (z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość – Zoom, MS Teams lub inne) – zgodnie z rozkładem zajęć.

 

Sposób organizacji procesu kształcenia w semestrze letnim w roku akademickim 2021/2022 będzie dostosowywany do bieżącej sytuacji epidemicznej. Serdecznie prosimy wszystkich Państwa o sprawdzanie rozkładów zajęć przed kolejnymi zjazdami.

 

Zachęcamy wszystkich studentów do zaszczepienia się przeciw COVID-19 i przyjęcia dawki przypominającej szczepionki, aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo i przyczynić się do pokonania pandemii wspólnymi siłami.

 


Rektor Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie
dr Monika Madej, prof. WSEiZ

Udostępnij wpis:

11 lutego 2022