Uwaga! Od 27 listopada więcej zajęć on-line w WSEiZ!

Od 27 listopada więcej zajęć on-line

Szanowni Państwo,
ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Studentów i Nauczycieli WSEiZ informujemy, że zgodnie z decyzją JM Rektor dr Moniki Madej, prof. WSEiZ w dniach od 27 listopada 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. zmianie ulegnie sposób prowadzenia zajęć w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

W tych dniach wszystkie zajęcia prowadzone na Wydziale Architektury na kierunkach: Architektura, Architektura Krajobrazu, Architektura Wnętrz, Budownictwo oraz Wzornictwo odbywać się będą wyłącznie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (zajęcia on-line).

Natomiast dokładne informacje o sposobie prowadzenia poszczególnych form zajęć (wykłady, ćwiczenia laboratoryjne, zajęcia terenowe) na Wydziale Inżynierii i Zarządzania na kierunkach: Informatyka, Mechanika i Budowa Maszyn, Ochrona Środowiska, Zarządzanie, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Zdrowie Publiczne zostaną podane w dniu 25 listopada br. i dostępne będą w rozkładach zajęć Wydziału Inżynierii i Zarządzania.

Jednocześnie informujemy, że w dniach od 22 listopada 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. zmianie ulegają także godziny pracy administracji WSEiZ.

Udostępnij wpis:

19 listopada 2021