Uczniowie Technikum nr 7 z wizytą w WSEiZ

Z wizytą w WSEiZ

W dniu 3 września 2021 r., pierwszy raz od czasu rozpoczęcia pandemii, w murach WSEiZ gościliśmy uczniów Technikum nr 7 w Zespole Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego (dawna Kolejówka).

Odwiedzili nas przedstawiciele klas „OZE”, „spedytor” oraz „logistyk”. Spotkanie odbyło się w budynku WSEiZ przy ul. Rejtana 16. W imieniu Władz Uczelni gości powitał Dziekan Wydziału Inżynierii i Zarządzania Pan dr Jan Cetner, prof. WSEiZ. Po wystąpieniu Pana Dziekana uczniowie wysłuchali przygotowanych dla nich prelekcji. Jako pierwszy głos zabrał mgr Andrzej Zawistowski, który wygłosił porywający i niezwykle aktualny wykład na temat logistyki i spedycji m.in. w czasie pandemii, a następnie prelekcję dotyczącą odnawialnych źródeł energii przedstawił Pan dr Jarosław Osiak. Goście zwiedzili także znajdujące się w budynku pracownie i laboratoria, a także obejrzeli wystawę prezentowaną w naszej Galerii.

Spotkanie zorganizowane zostało przez Panią Prodziekan Wydziału Inżynierii i Zarządzania dr Katarzynę Adamiak, prof. WSEiZ, która z ramienia Uczelni 1 września br. miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystym otwarciu Roku Szkolnego 2021/2022 w Technikum nr 7. W rozpoczynającym się roku szkolnym do grona uczniów dołączyło ponad 200 pierwszoklasistów. Młodzi ludzie chętnie wybierają naukę zawodu w d. Kolejówce m.in. ze względu na blisko 150-letnią tradycję oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną. W imieniu Władz WSEiZ w rozpoczynającym się roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom powodzenia, rozwijania wiedzy i pasji oraz nawiązywania nowych znajomości i przyjaźni miejmy nadzieję w tradycyjnej, nie on-linowej rzeczywistości.

Udostępnij wpis:

7 września 2021