Trzeci wykład, Projekt od A do Z – Porady Praktyków

Trzeci wykład, Projekt od A do Z – Porady Praktyków
Zapraszamy do udziału w trzecim spotkaniu z cyklu „Projekt od A do Z – porady praktyków”, które odbędzie się w dniu 18.01.2022 r. (wtorek) o godzinie 17.00 w sali nr 11 w budynku WSEiZ przy ul. Olszewskiej 12 oraz na platformie ZOOM.
UWAGA! Ze względu na wspólne bezpieczeństwo, na wykład w formie stacjonarnej zapraszamy TYLKO osoby w PEŁNI ZASZCZEPIONE.


Wykład wygłosi Pani mgr sztuki Aldona Banasiuk-Suchorzewska
 architekt wnętrz z wieloletnim doświadczeniem w renomowanych pracowniach Hola Design oraz Kodo, obecnie prowadząca autorską pracownię projektowania wnętrz.

Wykład bazujący na doświadczeniu praktykującego architekta – będzie wprowadzeniem do tego jak pobudzić swoją kreatywność, oraz gdzie szukać inspiracji. Jakie zadania, poza samym projektowaniem składają się na pracę architekta wnętrz? Zostaną poruszone tematy najważniejszych wydarzeń branżowych, w kraju, ale przede wszystkim, co warto zobaczyć na targach zagranicznych. Jak rozpocząć swoją przygodę z wyjazdami, jakie targi warto odwiedzić, dlaczego jest bardzo ważna część naszej pracy – tego wszystkiego dowiedzą się Państwo podczas wystąpienia.

Prelekcje przeznaczone są przede wszystkim dla studentów kierunku architektura, architektura wnętrz i wzornictwo, ale studenci pozostałych kierunków prowadzonych na Wydziale Architektury także znajdą wiele ciekawych wątków dla siebie.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji.

Link do spotkania

Meeting ID: 915 6032 9628

Passcode: 416717

 

aldonabanasiuk.pl

Instagram/aldonabanasiuk_architekt

Udostępnij wpis:

12 stycznia 2022