TRWA zbiórka karm dla ewakuowanych zwierząt z Ukrainy

TRWA zbiórka karm dla ewakuowanych zwierząt z Ukrainy
Szanowni Państwo,

w siedzibie WSEiZ przy ul. Olszewskiej 12 oraz przy ul. Rejtana 16 można zostawiać karmy dla ewakuowanych zwierząt z Ukrainy. Zwierzęta, ranne i w większości wystraszone oraz głodne potrzebują naszego wsparcia. Jeśli każdy z nas przyniesie jedną małą saszetkę lub karmę możemy zapełnić kilka tysięcy misek. 

To kolejna forma pomocy w postaci zbiórki, którą organizujemy w WSEiZ. Zwierzęta znajdują się w Centrum Adopcyjnym ,,Ada” w Przemyślu.

Kilka słów od Centrum Adopcyjnego ,,Ada”: ,,Mieścimy się tuż obok granicy i jesteśmy w tej chwili najbliżej zbrojnego konfliktu. Od samego początku staliśmy się miejscem frontowym na drodze ratowanych Zwierząt.  To do nas trafiają najcięższe przypadki to my udzielamy pierwszej pomocy, badamy szczepimy pomagamy znaleźć bezpieczne miejsce. Ogrom tych dramatów przerasta nasze możliwości lokalowe. Codziennie dziesiątki Zwierząt są przyjmowane przez nas i wiele z Nich musi przejść obowiązkową kwarantannę. Nie chcemy Nikomu odmawiać ratunku. Pomagamy na wszelkie możliwe sposoby. Nasze konwoje pomocowe wiozą potrzebne rzeczy jedzenie leki sprzęty dla Zwierząt i dla ludzi. Do tej pory udzieliliśmy ratunku pomocy lekarskiej i schronienia ponad 500 życiom.

zbiorka""

Udostępnij wpis:

25 marca 2022