TEORIA / PRAKTYKA 2017

TEORIA / PRAKTYKA 2017

IMG 7342

Fundacja im. Stefana Kuryłowicza wybierze najciekawszy tekst teoretyczny dotyczący relacji architektury i kultury oraz najlepszy architektoniczny pomysł na poprawę jakości przestrzeni publicznej. 

Najciekawszy tekst teoretyczny zostanie wydany w formie dwujęzycznej publikacji, a jego autor otrzyma dodatkowo nagrodę w wysokości 3,5 tys. zł. Autor najlepszego pomysłu na praktyczne rozwiązanie problemów wybranej przez siebie przestrzeni publicznej otrzyma stypendium o łącznej wartości 18 tys. zł oraz wsparcie Fundacji i zespołu jurorów przy rozwijaniu swojej koncepcji w projekt.

Do obu programów zgłaszać się można indywidualnie lub w dwuosobowych zespołach. Zarówno Konkurs TEORIA jak i Stypendium PRAKTYKA adresowane są do architektów, w przypadku zespołów druga osoba może reprezentować dowolną dziedzinę.

Prace w obu programach można nadsyłać do 31 lipca 2017 roku. Rejestracja uczestników odbywa się za pośrednictwem prostych formularzy zgłoszeniowych, dostępnych na stronie Fundacji im. Stefana Kuryłowicza: http://www.fundacja-sk.pl. Pod tym adresem znajdują się również szczegółowe harmonogramy obu programów wraz z regulaminami. Laureatów poznamy 11 października 2017 r. 

 

Udostępnij wpis:

29 maja 2017