TARGI PRACY WSEIZ 2016

TARGI PRACY WSEIZ 2016

IMG 7342

Kilkunastu wystawców, kilkuset zwiedzających oraz interesujące wykłady otwarte – tak w skrócie można opisać szóstą edycję Targów Pracy organizowanych przez Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Tegoroczne targi odbyły się 25 kwietnia w budynku Uczelni przy ul. Rejtana 16. Wśród licznych wystawców znaleźli się zarówno pracodawcy, jak i instytucje pośredniczące w poszukiwaniu pracy. Swoje stoiska miały takie firmy jak: Meble Forte, IKEA, Decoroom, PBM Południe, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, Akademickie Inkubatry Przedsiębiorczości. HROPersonel, Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Błoniu, ABCad oraz Expander.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się towarzyszące Targom Pracy wykłady otwarte, podczas których zaprezentowano kombinezon Age Explorer firmy Blum, który pozwala poczuć fizyczne ograniczenia związane z procesem starzenia. Ponadto uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak skutecznie docierać do wymarzonych pracodawców za pośrednictwem portali społecznościowych oraz zapoznać się z sytuacją studentów na rynku pracy.

Udostępnij wpis:

5 maja 2016