Targi Pracy w WSEiZ 2014

Targi Pracy w WSEiZ 2014

IMG 7342

W dniu 10. kwietnia 2014 r. w godz. 10.00-14.00 Biuro Karier Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania zorganizowało IV TARGI PRACY. Targi odbyły się w budynku Uczelni przy ul. Rejtana 16.

W trakcie targów można było bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami firm, poznać oferty pracy, praktyk i staży.

W programie targów znalazły się również wykłady:

10:45-11:15 – „Być własnym szefem” – Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
11:30-12:15 – „Personal branding w social media – wyróżnij się albo zgiń” – Wiktoria Czarnecka (Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego)
12:30-13:00  – „Obecny kształt rynku energii a nowe możliwości na rynku pracy” – Energa
13:30-16:00 – „Zagospodarowanie wody deszczowej w budynkach i w ogrodzie” – Zielony Krajobraz, szkolenie z ograniczoną ilością miejsc!

Każda osoba, która zarejetrowała się na targach mogła uczestniczyć w konkursie na najlepsze hasło promujace targi pracy w WSEiZ. Główną nagrodą w konkursie był iPad mini. Do wygrania była również pamieć USB (pendrive) oraz książki nt. architektury i architektury wnętrz.

Zwyciężyło hasło Pani Marty Czarneckiej – studentki III roku Architektury i Urbanistyki WSEiZ: WYTARGUJ PRACĘ!!!

W targach brały udział następujące firmy i instytucje:

PBM Południe, Decoroom, Energa, Peri Polska, Forte Meble, Zielony Krajobraz, FIBARO, PROARCHITEKTURA, Dormax Blinds, AB CAD, Młodzieżowe Biuro Pracy, Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, Powiatowy Urząd Pracy w Błoniu, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

 

Przykładowy obraz

Udostępnij wpis:

28 lutego 2014