TARGI MODY, DESIGNU I SZTUKI

TARGI MODY, DESIGNU I SZTUKI

IMG 7342

W imieniu Organizatorów zapraszamy na targi mody, designu i sztuki PROJEKTY – 100% ORYGINAŁ. W targach można wziąć udział jako uczestnik lub wystawca.

„PROJEKTY – 100% ORYGINAŁ to nowy koncept referencyjnych targów, których ideą przewodnią jest zwrócenie uwagi na autentyczność projektów i procesu twórczego mody, sztuki i designu.

Udział w targach wezmą wyselekcjonowani projektanci, których kolekcje odznaczają się ciekawym wzornictwem, wysoką jakością wykonania i są w 100% oryginalne.

Targi PROJEKTY – 100% ORYGINAŁ jednocześnie podnosić będą ważne kwestie autorskie, będąc swojego rodzaju kontestacją przeciw światu przepełnionemu podróbkami.

Targom będzie towarzyszyć akcja z udziałem projektantów WYBIERZ ORYGINAŁ. Celem akcji jest skupienie uwagi mediów i odbiorców mody na aspekt zaangażowania i pracy twórczej projektantów.

Oferta targów będzie skierowana do kobiet, mężczyzn i dzieci. Asortyment targów: odzież, obuwie, biżuteria, dodatki, design i sztuka” (z materiałów Organizatora).

Targi odbędą się 18-19 listopada (sobota-niedziela) w godz. 11-19 w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej (ul. Dobra 56/66).

INFORMACJA DLA WYSTAWCÓW:

Zgłoszenia pod adresem: zgloszenia@targiprojekty.pl
Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę marki, imię i nazwisko, link do strony internetowej/fanpage Facebook, numer telefonu. Więcej informacji tutaj.

  

Udostępnij wpis:

16 listopada 2017