TARGI ART MARKET POLAND POD PATRONATEM WSEIZ

TARGI ART MARKET POLAND POD PATRONATEM WSEIZ

IMG 7342

W dniach 26-27 kwietnia 2014 r. w Domu Słowa Polskiego przy ul. Miedzianej 11 w Warszawie odbyły się Targi Młodych Projektantów ART MARKET POLAND. Patronat edukacyjny nad wydarzeniem objęła Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Uczelnię na targach reprezentował Pan Marcin Skubisz – absolwent kierunku Architektura Wnętrz WSEiZ, który zaprezentował m.in. prototypy stolików kawowych, lamp, szafek kuchennych, wieszaków i krzeseł.

ART MARKET POLAND – to wystawa skupiającą kilkuset polskich młodych projektantów i twórców z całego kraju. Dzięki temu wydarzeniu artyści mieli szansę pokazać swoje prace, a przez to zaistnieć na rynku, budować swoją markę i rozwijać karierę.

Celem targów było promowanie młodych  twórców reprezentujących różne kierunki artystyczne, dlatego podzielono je na pięć kategorii:

1. FASHION – Projektanci odzieży, obuwia oraz dodatków;

2. BIŻU – Twórcy oryginalnej biżuterii;

3. DESIGN – Projektanci wzornictwa; przemysłowego; meble, oświetlenie, ceramika;

4. KIDS – Projektanci tworzący rzeczy; dedykowane dzieciom – ubranka, zabawki, edukacja;

5. ART – Malarstwo, rysunek, kolaż, rzeźba oraz przedmioty niemieszczące się w powyższych kategoriach, a cechujące się dużą wartością artystyczną i estetyczną.

W strefie EDU zaprezentowane będą uczelnie oraz placówki kształcące w kierunkach artystycznych.

Więcej:

www.artmarketpoland.pl

Link do wydarzenia  na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/297154570433454/
https://www.facebook.com/artmarketpoland

Organizatorzy targów przygotowali oryginalną oprawę graficzną. Każdej z pięciu kategorii wystawowych przypisano szczególną  „muzę”.

Udostępnij wpis:

15 kwietnia 2014