Targi ARCHITECT@WORK w Warszawie

Targi
ARCHITECT@WORK Warsaw jest gotowe na drugą edycję!

30 i 31 maja 2023 w EXPO XXI. Codziennie od godziny 12:00 do 19:00.

A@W Warsaw powraca do EXPO XXI po swoim przełomowym debiucie! „To dokładnie to, czego potrzebowała społeczność architektów i projektantów wnętrz w Warszawie”. „W końcu koncepcja, która rozumie potrzeby architektów i projektantów wnętrz!”

To były typowe reakcje, które spłynęły po naszej pierwszej edycji A@W Warsaw. Media społecznościowe eksplodowały, a wystawcy byli podekscytowani wynikami swojego udziału. Jest jeszcze jeden powód, aby wrócić do Warszawy w tym roku! Innowacja, która jest kluczowa dla każdego architekta lub projektanta wnętrz, jest to również główne kryterium dla ARCHITECT@WORK. Wystawcy muszą przedstawić innowacyjne produkty na swoim stoisku.

Każdy produkt pokazany podczas wydarzenia został wcześniej oceniony przez panel oceniający, który składa się z architektów i projektantów wnętrz. Po uzyskaniu zatwierdzenia tej grupy referencyjnej, można go oficjalnie zaprezentować podczas ARCHITECT@WORK.
Tradycyjne alejki zostały przekształcone w strefy lounge, gdzie można odpocząć, poprowadzić spotkania w bardziej nieformalny i prywatny sposób, a przede wszystkim skorzystać z bezpłatnego cateringu dla odwiedzających oraz wystawców. To miejsce, gdzie można spotkać się z kolegami z branży i wymienić doświadczenia. Niewielkie narożne jednostki służą do prezentacji produktów w bardzo wynalazczy i estetyczny sposób. Ze względu na wielkość jednostek producenci muszą się skupić i działać zgodnie z prostą zasadą architektoniczną „mniej znaczy więcej”. Koncept zakłada również, że każda firma, niezależnie od rozmiaru, musi zaprezentować swoje produkty w dokładnie takim samym wymiarze. Doskonały sposób na skupienie się na innowacjach.

Zachwycające i inspirujące prelekcje również stanowią część wydarzenia. Wiodący architekci i projektanci wnętrz zajmują centralną scenę w sali seminaryjnej, aby omówić ważne tematy i podzielić się swoimi doświadczeniami z wszystkimi odwiedzającymi.

Materiały mają znaczenie: dotrzymywanie kroku najnowszym trendom, przyszłości materiałów, itp. Na A@W Warsaw, MaterialDriven poprowadzi wystawę materiałów w tematyce wydarzenia, którą są zewnętrza.

ARCHITECT@WORK ma na celu inspirowanie architektów i projektantów wnętrz. Odwiedź stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej. Lista wystawców oraz program są dostępne online.

Więcej informacji: www.architectatwork.pl – poland@architectatwork.com

architect@work

Udostępnij wpis:

12 maja 2023