Świąteczna aukcja charytatywna WSEiZ 2021

Świąteczna aukcja charytatywna WSEiZ 2021


Serdecznie witamy na aukcji charytatywnej Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie na rzecz WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ KSN AW w Piasecznie.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, nie możemy przeprowadzić naszej corocznej aukcji charytatywnej w tradycyjnej formie.

WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJI

Mając świadomość, że dochód z aukcji w WSEiZ był ważnym wsparciem dla podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej w Piasecznie, postanowiliśmy tegoroczną edycję zorganizować w formie licytacji internetowej.
W tym roku będą Państwo mogli wylicytować 20 prac, których autorami są podopieczni warsztatów, studenci oraz Rektor Uczelni dr Monika Madej, prof. WSEiZ.

Zapraszamy Państwa serdecznie do licytacji i wsparcia podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej w Piasecznie.
Licytacja zaczyna się 13 grudnia o godzinie 14:00, w panelu dyskusyjnym wydarzenia. Licytują Państwo poprzez wpisywanie w komentarzu pod interesującym Państwa przedmiotem ceny wyższej minimum o 10 zł od ostatniej najwyższej ceny.

Osoba, która zaproponuje najwyższą cenę do środy, 16 grudnia, do godz. 16:00 wygrywa aukcję.
Bądźmy hojni w tym trudnym czasie!

Szczegółowy regulamin aukcji znajdą Państwo TUTAJ

 

Udostępnij wpis:

13 grudnia 2021