STUDIUJ ZARZĄDZANIE W WSEIZ!

STUDIUJ ZARZĄDZANIE W WSEIZ!

IMG 7342

Zarządzanie to kierunek studiów, który pozwala na zdobycie praktycznych umiejętności zarządzania biznesem w zmiennym środowisku. Celem studiów jest wyposażenie przyszłego menedżera w kompetencje, które pozwolą na dokonywanie wyboru optymalnego modelu biznesowego, wdrażanie skutecznych metod marketingowych, efektywną komunikację z rynkiem, umiejętne przewidywanie potrzeb konsumentów oraz rozpoznawanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów gospodarowania zasobami ludzkimi, rzeczowymi, finansowymi i informacjami.

Oprócz polskiego dyplomu licencjata studiując na kierunku Zarządzanie w WSEiZ możesz uzyskać amerykański dyplom Bachelor of Science in Business Management wydany przez Herzing University (USA). Amerykański dyplom Bachelor of Science otrzymuje się po odbyciu tylko jednego roku studiów w tym Uniwersytecie.

Amerykański dyplom Bachelor of Science otrzymuje się po odbyciu tylko jednego roku studiów w tym Uniwersytecie. Po zakończeniu studiów w USA absolwenci mogą ubiegać się o przedłużenie wizy o jeden rok i podjęcie pracy w ramach tzw. Optional Practical Training.
WSEiZ jest jedynym partnerem Herzing University w Polsce

Szczegółowe informacje o studiach na Herzing University udzielane są w
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Więcej o kierunku ZARZĄDZANIE

Rekrutacja On-Line

Udostępnij wpis:

22 lipca 2020