STUDIUJ ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIĘ PRODUKCJI

STUDIUJ ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIĘ PRODUKCJI

IMG 7342

Studenci dzięki zajęciom na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji zdobędą wiedzę i opanują umiejętności związane zarówno z wybranymi dziedzinami techniki, jak i z problemami z zakresu zarządzania, ekonomii i prawa. Tych, których interesuje zarządzanie zasobami technicznymi, zapraszamy do studiowania kierunku, który uczy jak wykorzystać technikę do wytwarzania towarów i usług, zaspokajających nasze potrzeby.

Absolwent Zarządzania i Inżynierii Produkcji to osoba, która posiada kompetencje zarówno inżyniera jak i ekonomisty, dzięki czemu jest w stanie zarządzać zasobami ludzkimi i technicznymi. Studia  trwają 3,5 roku i kończą się zdobyciem tytułu inżyniera.

Absolwent kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji posiada wiedzę menedżerską oraz kompetencje „miękkie” przydatne w kierowaniu personelem; umie podejmować decyzje z zakresu logistyki i produkcji; posiada umiejętności efektywnego zarządzania produkcją.

Na kierunku oferujemy 4 specjalności do wyboru:

  1. BHP
  2. LOGISTYKA PRZEDSIĘBIORSTWA
  3. ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM
  4. DIAGNOSTYKA I EKSPLOATACJA SAMOCHODÓW

Absolwenci kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w WSEiZ mogą podjąć pracę w:

  • zakładach produkcyjnych
  • firmach doradczych i audytorskich
  • konsultingu
  • instytucjach naukowo-badawczych
  • hurtowniach materiałów
  • laboratoriach badawczych

Więcej informacji na temat kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji znajduje się tutaj. Zapisy na semestr zimowy 2018/2019 trwają!

Udostępnij wpis:

21 sierpnia 2018