STUDIUJ INFORMATYKĘ NA WSEIZ!

STUDIUJ INFORMATYKĘ NA WSEIZ!

IMG 7342

Już dziś zapisz się na studia informatyczne w WSEiZ!
Branża technologii informatycznych jest obecnie najsilniej rozwijającym się obszarem gospodarki światowej, który nieustanie potrzebuje inżynierów informatyków przygotowanych do obecnych i przyszłych wyzwań rynku, którzy doskonale znają narzędzia swojej pracy oraz swobodnie poruszają się w szerokim spektrum zagadnień informatycznych.

Informatyka to interdyscyplinarny kierunek studiów, który kompetencje z zakresu nauk ścisłych łączy z wiedzą z zakresu nauk technicznych. Kierunek ten pozwala zdobyć uniwersalne umiejętności programistyczne, wiedzę o budowie i działaniu systemów operacyjnych, sieci komputerowych i baz danych, a także wiedzę o najnowszych trendach z zakresu bezpieczeństwa systemów i sieci oraz podstawach sztucznej inteligencji.

Informatyka w WSEiZ to kierunek o profilu praktycznym, z dużym udziałem zajęć prowadzonych przez praktyków z doświadczeniem zdobytym w firmach informatycznych. Dzięki temu zdobędziesz również kompetencje z zakresu przedsiębiorczości oraz zarządzania, w tym zarządzania projektami informatycznymi.

Więcej o kierunku INFORMATYKA

Rekrutacja On-Line

Udostępnij wpis:

3 czerwca 2020