STUDENTKI WYDZIAŁU ARCHITEKTURY WSEIZ ZAKŁADAJĄ GALERIĘ SZTUKI UŻYTKOWEJ

STUDENTKI WYDZIAŁU ARCHITEKTURY WSEIZ ZAKŁADAJĄ GALERIĘ SZTUKI UŻYTKOWEJ

IMG 7342

Studentki Wydziału Architektury WSEiZ Aneta Dudek, Milena Krzywda, Martyna Leśniewska zapraszają do założonej przez siebie nowej Galerii Sztuki Użytkowej „Ekierka Siedem” mieszczącej się przy ul. Górczewskiej 27/35 (róg ul. Syreny). Otwarcie galerii odbędzie się 27 września 2013 r. o godz. 16.00. Wstęp wolny!

 

Galeria Sztuki Użytkowej „Ekierka Siedem” to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy! Na 170 m2, w lokalu po starej cukierni, zebrano przedmioty codziennego użytku z lat 1950-1989. W galerii można znaleźć meble, porcelanę, lampy, plakaty, książki, lampki, stare radia, telewizory, zdjęcia, pocztówki i setki innych przedmiotów z tamtego okresu. Tutaj przeniesiecie się w czasie: poznacie lub przypomnicie sobie codzienność PRL-u, obejrzycie wystawę, przejrzycie stare albumy siedząc wygodnie w fotelu z epoki. Obok Galerii działa sklep, w którym oferowane są gruntownie i drobiazgowo odrestaurowane meble, oświetlenie i inne artykuły wyposażenia wnętrz.

W galerii można również obejrzeć meble odnowione przez pracownię projektową MOCart ukazujące świeże spojrzenie na stare meble, jak i Love All Vintage, czyli produkty Adidasa sprzed lat, takie jak bluzy i dresy „Originals”, kurtki, torby i wiele innych.

Więcej na:
https://www.facebook.com/events/161692417368685/
www.facebook.com/ekierka7
www.facebook.com/grupaMOCart

Udostępnij wpis:

23 września 2013