Studentki WSEiZ w Ogólnopolskich Uczelnianych Igrzyskach Zarządzania Projektami PMI PC

Ogólnopolskie Uczelniane Igrzyska Zarządzania Projektami PMI PC
Studentki WSEiZ w Ogólnopolskich Uczelnianych Igrzyskach Zarządzania Projektami PMI PC!

Misją Project Management Institute na całym świecie jest promowanie profesjonalizmu w dziedzinie zarządzania projektami, wspieranie najlepszych praktyk oraz zwiększanie świadomości społeczeństwa na temat zarządzania projektami. Obecnie uczelnie z całej Polski uczestniczą w Ogólnopolskich Uczelnianych Igrzyskach Zarządzania Projektami PMI. Jest to wydarzenie otwarte dla wszystkich studentów studiów licencjackich i magisterskich na różnych etapach swojej nauki – zarówno dla tych studiujących zarządzanie projektami, jak i tych, którzy ciekawią się tą fascynującą dziedziną i chcą rozwijać swoje umiejętności.

Więcej o Igrzyskach: https://igrzyska.pmi.org.pl/

Również Studentki WSEiZ biorą udział w Ogólnopolskich Uczelnianych Igrzyskach Zarządzania Projektami PMI. Pierwszy etap Igrzysk polegał na wyłonieniu jednego zespołu, który będzie reprezentował Uczelnię w dalszych etapach. W skład naszego, studenckiego zespołu, który przeszedł do drugiego etapu Igrzysk wchodzą: Aleksandra Krawczyńska, Oliwia Pyzel, Zuzia Polak, Maria Licińska i Paulina Gruszka, wszystkie są studentkami na kierunku Zarządzanie (specjalność Organizacja Imprez Koncertów i Eventów oraz Grafika Komputerowa). Aktualnie panie zdobywają potrzebną im wiedzę, aby stanąć na podium w trakcie Igrzysk.

„Chcemy zaprezentować tam nie tylko znajomość teorii, ale również innowacyjny sposób nauki Zarządzania Projektami oraz tworzenia ich. Nabywamy wiedzę teoretyczną w sposób niekonwencjonalny – tworząc równocześnie nasz własny projekt. Naszym celem jest sfinalizowanie go!” – wspomina liderka grupy Aleksandra Krawczyńska.

Przed naszymi Studentkami etap weryfikacji wiedzy zespołu z obszaru zarządzania projektami. Jego rezultatem będzie wyłonienie drużyn, które przejdą do ścisłego finału. Rozgrywki drugiego etapu zostaną przeprowadzone w marcu 2024 r. Wielki finał to rozgrywka drużyn wyłonionych w półfinale, w formie gry, wymagającej pracy zespołowej, dyscypliny i wiedzy z zakresu zarządzania projektami. Finał Igrzysk odbędzie się w SGH i zostanie rozegrany w dniu 20.04.2024 r.

Studentki biorą udział w Igrzyskach pod czujnym okiem i opieką dr. Włodzimierza Soińskiego, prof. WSEiZ.
„Praca z doktorem Soińskim jest niesamowita! Każde spotkanie to nowy materiał przygotowany przez specjalistę, dużo uśmiechu i miło spędzonego czasu! Pan Soiński posiada ogromną wiedzę, którą dzieli się z nami najlepiej jak potrafi. Nie mogłyśmy trafić na lepszego nauczyciela oraz mentora w tej dziedzinie. Napędza nas wielką motywacją i zaraża pozytywnym podejściem. Z tego miejsca należą się również ogromne oklaski dla dr inż. Eweliny Pałuckiej, prof. WSEiZ , bez której nasz zespół by nie powstał! Pani Pałucka jest naszym wielkim wsparciem i pomocą. Dostarcza nam książki, testy i wiele innych ciekawych źródeł wiedzy. Czuwa nad nami i nad całym projektem.” – wypowiada się grupa.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za naszą drużynę!

Udostępnij wpis:

14 lutego 2024