Studentki WSEiZ w finale Ogólnopolskich Uczelnianych Igrzyskach Zarządzania Projektami PMI PC

Ogólnopolskie Uczelniane Igrzyska Zarządzania Projektami
Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że studentki WSEiZ znalazły się w gronie finalistek Ogólnopolskich Uczelnianych Igrzysk Zarządzania Projektami PMI PC.

W minioną sobotę, 26 marca, nasz zespół przystąpił do drugiego etapu Igrzysk, który odbył się w formie testu online. Zdobyte przez naszą drużynę 29 punktów dało nam awans do finału.

W skład naszego zespołu wchodzą: Aleksandra Krawczyńska, Oliwia Pyzel, Zuzia Polak, Maria Licińska i Paulina Gruszka, wszystkie studiują na kierunku Zarządzanie (specjalność: Organizacja Imprez Koncertów i Eventów oraz Grafika Komputerowa). Opiekę nad naszymi finalistkami sprawuje dr Włodzimierz Soiński, prof.WSEiZ.

Ogólnopolskie Uczelniane Igrzyska Zarządzania Projektami, organizowane przez Project Management Institute, mają na celu promowanie profesjonalizmu w zarządzaniu projektami, wspieranie najlepszych praktyk oraz zwiększanie świadomości społeczeństwa na ten temat. Wydarzenie to otwarte jest dla wszystkich studentów studiów licencjackich i magisterskich, bez względu na ich poziom zaawansowania w nauce, zainteresowanych rozwojem umiejętności w tej dziedzinie.

Więcej informacji o Igrzyskach można znaleźć na stronie: www.igrzyska.pmi.org.pl

Finałowy etap Igrzysk odbędzie się już 20 kwietnia w siedzibie Biblioteki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Trzymamy kciuki za naszą drużynę i życzymy jej powodzenia!

Udostępnij wpis:

26 marca 2024