Studentka Wzornictwa WSEiZ współtworzyła mural Converse

Mural Converse

W połowie czerwca bieżącego roku, nieopodal Centrum Nauki Kopernik pod mostem Świętokrzyskim w Warszawie powstał zachwycający mural, którego współtwórczynią jest Studentka naszej Uczelni, Pani Weronika Niedzielska.

Mural marki Converse powstał przy współpracy z Michałem 'Sepe’ Wręgą, który połączył kilka prac w jedną całość. Poza Panią Weroniką, osoby które współtworzyły mural to Pani Karolina Góźdź i Pan Kacper Dołęgowski.

Kilka słów od Pani Weroniki: ,,Nazywam się Weronika, jestem na trzecim roku wzornictwa. Na co dzień maluje obrazy i przygotowuje się do obrony pracy dyplomowej, związanej z biżuterią z materiałów, które wyszły z obiegu zamkniętego. Jest to również moja pasja – tworzenie biżuterii jak i inspirowanie się procesami zachodzącymi w naturze jak i przebywanie wśród niej. Jestem członkinią All Stars, bo daje mi to wiele radości i uświadamia mi jak wiele mogę osiągnąć swoją pracą i zaangażowaniem oraz kreatywnością. Dzięki społeczności All Stars poznaje również wiele utalentowanych osób, które inspirują mnie i ukazują różnorodność w świecie. Do stworzenia muralu zainspirowała mnie oczywiście natura, taniec oraz energia, która otula i przepływa przez nas. Sposób wyrażania siebie jako naturalny proces odkrywania wnętrza. To niewerbalny przekaz, którego nie jestem w stanie w pełni ująć słowami. Tutaj forma jest treścią.

Mural, podczas spaceru nadwiślańskimi bulwarami można zobaczyć tutaj: https://goo.gl/maps/Wwcw9tZLZLAiCY4h8

Poniżej wraz z zdjęciami muralu prezentujemy rysunki Pani Weroniki, które stanowią jego część.

 

Galeria

Udostępnij wpis:

4 lipca 2022