Studentka WSEiZ współautorką plakatu promującego wydarzenie w Portugalii

WSEiZ
Z przyjemnością informujemy, że projekt współautorstwa studentki WSEiZ Pani Gabrieli Osóbki wygrał konkurs na Uniwersytecie w Porto i będzie promował wydarzenie filmowe w całej Portugalii.

Pani Gabriela studiuje w WSEiZ na kierunku Wzornictwo i aktualnie przebywa na Uniwersytecie Lusófona w Porto w ramach mobilności programu Erasmus+.

Podczas jej pobytu na Uniwersytecie został ogłoszony konkurs na projekt plakatu promującego wydarzenie filmowe gdzie główną postacią jest reżyserka światowego formatu Sara Driver. „Ważne było aby pokazać na plakacie zdjęcie reżyserki w innej formie niż zwykle. Projekt plakatu zależał od nas. Mieliśmy na nim umieścić informacje przesłane przez organizatora oraz ich logo. Kolor również mogliśmy narzucić. W konkursie brało udział 8 grup dwu osobowych. Nasz plakat był jednym z faworytów i finalnie wygrał.” – opowiada Pani Gabriela

Podczas wydarzenia filmowego prezentowane będą filmy reżyserki oraz prace studentów. Cały festiwal odbywać się będzie od 30 maja do 2 czerwca 2023 r. w znanym w całej Portugalii nowo otwartym kinie Batalha.

Autorami plakatu są: Gabriela Osóbka i Ivan Vecerek.

Jest to ogromny sukces dla Studentki naszej Uczelni, której praca została wyróżniona w Portugalii zdobiąc główne ulice Porto oraz doceniona przez samą reżyserkę. Życzymy dalszych wspaniałych osiągnięć w karierze artystycznej i nie tylko!

sara_driver

Udostępnij wpis:

12 kwietnia 2023