STUDENCI WSEIZ W PBM POŁUDNIE

STUDENCI WSEIZ W PBM POŁUDNIE

IMG 7342

Spotkanie, które odbyło się 29 czerwca jest kolejnym przykładem udanej współpracy w ramach Rady Pracodawców Wydziału Architektury WSEiZ. Studenci naszej Uczelni zaprezentowali na nim projekty oraz prace dyplomowe przygotowane z myślą o PBM Południe.

Weronika Meszyńska oraz Yarosław Semenenko zaprezentowali projekty dyplomowe dotyczące rozbudowy hotelu w Rytrze. Ponadto zaprezentowano projekty pierwszego w Polsce miasteczka senioralnego w Nadarzynie, wykonane przez naszych studentów pod opieką mgr. arch. Piotra Gastmana (autorzy projektów: Wioletta Żebrowska i Wiktoria Wojtala, Agata Wiśniewska i Agata Umińska, Ew Zambrzycka i Monika Tywonek, Gabriela Wojtczak i Katarzyna Lubomska, Natalia Macias i Ewelina Kisiel, Magda Woźniakowska i Agata Woźniakowska, Stanisław Szmit, Anna Karbowiecka, Anna Witkowska, Guadadalupe Lorenzo).

Zbigniew Gontarz, Prezes Zarządu PBM Południe, ogłosił w trakcie prezentacji, że przygotowane projekty oraz prace dyplomowe wezmą udział w konkursie, w którym zostanie wyłoniona zwycięska praca oraz zostaną przyznane dwa wyróżnienia. Dla zwycięzcy konkursu przewidziano nagrodę pieniężną.

Udostępnij wpis:

1 lipca 2016