Spotkanie z przedstawicielami firmy Barwa System na kierunku Architektura Wnętrz

Architektura Wnętrz
Szanowni Państwo,

25 maja studenci II stopnia kierunku Architektura Wnętrz mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w prezentacji produktów firmy Barwa System. Spotkanie odbyło się w ramach zajęć z przedmiotu „Współczesne technologie i materiały w architekturze wnętrz” i przyciągnęło liczną grupę studentów, dzięki interesującej formie oraz wysokim umiejętnościom prezentacyjnym prowadzących. Firmę reprezentowali Joanna Krauze, Export Manager, oraz Patryk Szwarc, Dyrektor Działu Rozwoju, Wdrożeń i Przygotowania Produkcji.

 

O firmie BARWA SYSTEM Sp. z o.o.

Firma Barwa System działa na rynku materiałów wykończeniowych od 1993 roku. Swoją działalność rozpoczęła od współpracy z włoskim producentem, zajmując się importem i montażem metalowych sufitów podwieszanych. Zdobyte doświadczenie pozwoliło firmie na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz uruchomienie własnej produkcji sufitów podwieszanych na rynku polskim. Misją firmy jest dostarczanie klientom wyrobów metalowych najwyższej jakości, w tym sufitów rastrowych, kasetonowych, listwowych, z siatki cięto-ciągnionej oraz okładzin i elewacji.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku, Barwa System realizuje projekty indywidualne oraz wykorzystuje różnorodne materiały, takie jak stal, aluminium, blachy tytanowo-cynkowe, cor-ten, płyty kompozytowe oraz stopy metali kolorowych. Dzięki dostosowaniu procesów produkcji do europejskich standardów oraz stałej rozbudowie parku maszynowego i zaplecza technologicznego, firma dostarcza produkty bezpieczne i spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Barwa System dostarcza rocznie na rynek europejski ponad 200 000 m² sufitów metalowych, co czyni ją największym producentem sufitów metalowych w Polsce.

Udostępnij wpis:

29 maja 2024