WEBINAR - ROZMOWA Z INŻ. PAWŁEM CHUDZIKIEM

WEBINAR - ROZMOWA Z INŻ. PAWŁEM CHUDZIKIEM

IMG 7342

Drodzy Studenci,
zapraszamy studentów Wydziału Architektury WSEiZ na spotkanie live z inż. Pawłem Chudzikiem, ekspertem z firmy Buro Happold. Spotkanie online pod hasłem “Nowe spojrzenie na perspektywy rozwoju budownictwa modułowego i uprzemysłowionego” odbędzie się w dniu 28 stycznia, godz. 15.00 na fanpage’u Facebook @4YoungEngineers.

Budownictwo modułowe i uprzemysłowione, potocznie nazywane budownictwem prefabrykowanym, to temat który w najbliższej dekadzie może ponownie zyskać na znaczeniu.

Mając na uwadze wyzwania przyszłości takie jak m.in. zagadnienia oddziaływania na środowisko, automatyzację w zakresie projektowania i wykonawstwa konstrukcji budowlanych czy też bezpieczeństwo prac budowlanych, warto pomyśleć o możliwości pewnego przedefiniowania dotychczasowego podejścia do procesu inwestycyjnego.

Spotkanie będzie próbą spojrzenia na temat, który w Polsce był dosyć popularny w latach 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku, jednak obecnie niesie ze sobą nowe możliwości i dużo większą jakość

Zachęcamy do przesyłania pytań, na które odpowiedź usłyszycie podczas spotkania. Pytania prosimy przesyłać je na e-mail: b4f@buildercorp.pl z dopiskiem „pytania do Buro Happold”.

Spotkanie jest zorganizowane w ramach programu Builder for the Young Engineers 2020-2021.

Udostępnij wpis:

26 stycznia 2021