Spotkanie z cyklu „Projekt od A do Z – Porady praktyków” z Marcinem Wójcikiem

Projekt od A do Z
27 maja br., odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Projekt od A do Z – Porady praktyków”, którego gospodarzem był Marcin Wójcik, absolwent Wydziału Architektury WSEiZ, właściciel firmy WMA Design, architekt oraz projektant wnętrz.

Wydarzenie rozpoczęło się od odpowiedzi na pytania zadane przez uczestników w ramach ankiety internetowej przeprowadzonej przed wykładem. Marcin Wójcik szczegółowo omówił zagadnienia związane z rozpoczęciem własnej działalności, opowiadając o początkach swojej kariery, formalnościach związanych z założeniem firmy oraz wyzwaniach, jakie napotkał na drodze do stworzenia rozpoznawalnego wizerunku swojego biura. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się o wzlotach i upadkach, jakie towarzyszyły mu na tej drodze oraz o sposobach radzenia sobie z trudnościami.

W dalszej części spotkania poruszono tematykę czasu realizacji projektów oraz życia po zakończeniu usługi. Marcin Wójcik podzielił się swoimi doświadczeniami w zakresie innowacji we wnętrzach, w tym automatyzacji pracy i optymalizacji procesów projektowych. Nie zabrakło również profesjonalnej wiedzy z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych, co spotkało się z dużym zainteresowaniem słuchaczy.

Spotkanie było wyjątkową okazją do zdobycia praktycznej wiedzy od doświadczonego specjalisty.

Udostępnij wpis:

3 czerwca 2024