Spotkanie w WSEiZ - Co trzeba wiedzieć o praktykach zawodowych?

WSEiZ
Szanowni Studenci,

serdecznie zapraszamy na spotkanie dot. praktyk pt.: „Co trzeba wiedzieć o praktykach zawodowych?”, wykład poprowadzi dr Tomasz Machelski, pełnomocnik ds. praktyk zawodowych na Wydziale Inżynierii i Zarządzania, spotkanie dedykowane jest studentom kierunku Zarządzanie.

Spotkanie odbędzie się 29 listopada (środa) o godzinie 13:30.

  • Stacjonarnie: w sali 4 (w budynku WSEiZ przy ul. Rejtana 16)
  • Online poprzez ZOOM (https://zoom.us/j/96669695890?pwd=SktsRVNKMFRnTVJ5bmJoSGFPdndPdz09)
    Meeting ID: 966 6969 5890
    Passcode: 526252

Na spotkaniu dowiecie się wszystkiego o organizacji i przebiegu praktyk zawodowych. Będziecie także mogli zapytać o wszystko, co w tym zakresie jest dla Was niejasne.
Dr Tomasz Machelski omówi cały proces odbywania praktyk, pani dziekan Ewelina Pałucka przedstawi najnowsze zmiany w regulaminie praktyk, a Anna Rękawek opowie, co Biuro Karier oferuje  wszystkim zainteresowanym rozwojem osobistym i kreowaniem ścieżki kariery zawodowej.

Wśród propozycji między innymi:

  • Konsultacje indywidualne i warsztaty dotyczące rozwoju kompetencji miękkich: Jak się skutecznie komunikować w sytuacjach zawodowych? Jak być (bardziej) przekonującym dla innych? Jak współpracować z innymi? Jak zarządzać sobą w czasie?;
  • Zajęcia z zakresu umiejętności poruszania się na rynku pracy, w tym konsultacje na temat pisania cv oraz przygotowania do rozmów rekrutacyjnych;
  • Informacje o ofertach pracy oraz firmach, w których możliwe jest odbycie stażów i praktyk.

Bardzo ważne jest także to, czego Wy oczekujecie od Biura Karier? Spotkanie będzie okazją do rozmowy na ten temat.

Zapraszamy do wzięcia udziału!

 

Udostępnij wpis:

22 listopada 2023