Spotkanie "Projektowanie dla oka i ucha"

Spotkanie "Projektowanie dla oka i ucha"
Studenci WSEiZ z wizytą w biurze View Design.

6 czerwca przestrzeń biura View Design zamieniła się w salę wykładową. Studenci architektury mieli przyjemność uczestniczy w spotkaniu w ramach cyklu wykładów, którego tematem przewodnim była istotność akustyki w projektowaniu.

Studenci WSEiZ mieli okazję wysłuchać wykładu prowadzonego przez ekspertów z firmy Proform – Design Quality Technology. W trakcie prezentacji omówiono kluczowe aspekty związane z akustyką w projektowaniu, a także przedstawiono nowoczesne rozwiązania i produkty marki Proform. Szczególną uwagę poświęcono technologiom, które pozwalają na poprawę jakości akustycznej wnętrz, co jest niezwykle istotne zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i prywatnych.

Spotkanie było doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy oraz nawiązania cennych kontaktów branżowych. Studenci mieli możliwość bezpośredniego zadawania pytań ekspertom, co pozwoliło na rozwianie wielu wątpliwości i uzyskanie praktycznych wskazówek dotyczących zastosowania omawianych technologii w przyszłych projektach. Dodatkowo, dzięki prezentacji case studies, uczestnicy mogli zobaczyć realne przykłady zastosowania nowoczesnych rozwiązań akustycznych w różnych typach budynków.

Wizyta w biurze View Design była nie tylko cenną lekcją teoretyczną, ale także inspirującym doświadczeniem, które z pewnością wpłynie na rozwój zawodowy młodych architektów. Integracja nauki z praktyką jest niezwykle ważna, a takie spotkania umożliwiają studentom lepsze zrozumienie wyzwań i możliwości, jakie niesie ze sobą współczesne projektowanie architektoniczne.

 

Udostępnij wpis:

7 czerwca 2024