SPOTKANIE DLA ARCHITEKTÓW WNĘTRZ I PROJEKTANTÓW

SPOTKANIE DLA ARCHITEKTÓW WNĘTRZ I PROJEKTANTÓW

IMG 7342

W imieniu Organizatorów zapraszamy studentów i wykładowców WSEiZ związanych z branżą projektową i architekturą wnętrz do Studia Dobrych Rozwiązań. Spotkanie odbędzie się 26 września od godz. 9 w Centrum Zielna (ul. Zielna 37).

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Program spotkania powstał na skutek analizy potrzeb projektantów poszukujących fachowej wiedzy oraz praktycznych i nowoczesnych rozwiązań, których zastosowanie umożliwiłoby podniesienie atrakcyjności realizowanych przez nich projektów. 

Spotkanie odbędzie się 26.09.2018 od godz. 9 do 15:30 w Centrum Zielna (ul. Zielna 27), w salach „Warszawa” oraz „Berlin”.

W programie między innymi:

  • kilkanaście specjalistycznych prezentacji i stoisk przygotowanych przez partnerów wydarzenia (partnerzy główni – Cerrad i Fibar Group oraz partnerzy: Archicad (WSC Graphistoft Center), Cad Projekt K&A, Dekoria, Ecomax, Fargotex, Jadar Home, Jawor Parkiet, Massi, RuckZuck, SFA Poland, Szkilnik Design)
  • wystąpienie wyjątkowych gości specjalnych – Moniki i Adama Bronikowskich, założycieli Grupy Projektowej HOLA, zdobywców nagrody Red Dot za najlepszy projekt domu na świecie
  • spotkanie z Yassenem Hristovem, jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce fotografów wnętrz i architektury, który opowie o tajnikach profesjonalnej fotografii wnętrz
  • networking i możliwość nawiązania nowych kontaktów w miłej atmosferze, przy dobrej kawie i smacznym lunchu

UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST DARMOWY. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Rejestracja.

  

Udostępnij wpis:

21 września 2018